Corgoň liga

Trnava – Dunajská Streda

Disciplinárna komisia rozhodla, že Spartak tento zápas bude hrať za účasti divákov, pretože ten s Nitrou (0:0) sa hral bez divákov. A v Slovenskom Ríme je to tak trochu nezvyk. V tomto zápase je favoritom jednoznačne Spartak. Situácia v Dace sa zrejme trochu zlepší, pretože kontrolu nad mužstvom prevzalo mesto. Ale myslím, že teraz to Dunajskej Strede aj tak moc nepomôže.

 

Trenčín – Zlaté Moravce

Trenčín za posledné obdobie urobil výrazný progres a postavenie v tabuľke hovorí za všetko. Dobre vieme, akým štýlom hrá Trenčín a to najmä doma. Teda kombinačným, rýchlym a sú to predovšetkým centre z krídelných priestorov. Moravce nie sú tímom, ktoré by na ihriskách súperov robilo body. Aj z tohto dôvodu je favoritom Trenčín.

 

Myjava – Žilina

Žilina prehrala v minulom kole v nadstavenom čase nad Trenčínom. Takáto prehra vždy bolí o to viac. Myjava sa dobre udomácnila v najvyššej súťaži a stále dokazuje, že má dobré mužstvo. Na kopaniciach sa hrá ťažko každému súperovi. Žiline sa momentálne moc nedarí, dochádza k prestavbe mužstva a to chce nejaký čas. Tento zápas ale vidím skôr na remízu, ako na víťazstvo jedného z tímov.